Panasonic TH-55LFE8U 55" Professional Display
Panasonic TH-55LFE8U 55" Professional Display is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Key Features
- digital signage1080p (Full HD)350 cd/m² (350 max)16/7 Operation TimePortrait & Landscape
- W-9 Available Upon Request
- digital signage
- 1080p (Full HD)
- 350 cd/m² (350 max)
- 16/7 Operation Time
- Portrait & Landscape
Weight without stand
Duty Cycle
Dimensions
Native Resolution
Inputs
Outputs
Display Orientation
Communication Port
VESA Pattern
Dimensions
Peerless
Peerless-AV SF650 Universal Flat Wall Mount for 39" to 75" Displays
Chief
Chief FUSION XCM1U X-Large Single Pole Flat Panel Ceiling Mounts For 60 - 90" Displays
ONKRON
ONKRON Mobile TV Stand with Mount Rolling TV Cart for 32” – 67” Up to 110lbs.
Chief
Chief LPAUB Large Fusion Manual Height Adjustable Mobile Cart
Chief MCSV Medium Flat Panel Ceiling Mount For 30 - 55" Displays
Peerless
Peerless AV ST660 Universal Tilt Wall Mount Fits 39 to 80" Displays
Chief PCSU Large Flat Panel Ceiling Mount For 42 - 71" Displays