Sharp Aquos LC-65D93U 65" LCD TV
Sharp Aquos LC-65D93U 65" LCD TV is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
- W-9 Available Upon Request
Weight without stand
Weight with Stand
Dimensions
Native Resolution
Inputs
Outputs
Contrast Ratio
Response Time
Screen Size
VESA Pattern
Dimensions
Peerless
Peerless-AV SF650 Universal Flat Wall Mount for 39" to 75" Displays
Chief
Chief FUSION XCM1U X-Large Single Pole Flat Panel Ceiling Mounts For 60 - 90" Displays
ONKRON
ONKRON Pro TKS18-81 Mobile TV Stand TV Cart for 55''– 86'' screens
Chief
Chief LPAUB Large Fusion Manual Height Adjustable Mobile Cart
Chief MCSV Medium Flat Panel Ceiling Mount For 30 - 55" Displays
Peerless
Peerless AV ST660 Universal Tilt Wall Mount Fits 39 to 80" Displays
Chief PCSU Large Flat Panel Ceiling Mount For 42 - 71" Displays