Panasonic TH-50LFC70U 50" Network-Ready Professional Display
Panasonic TH-50LFC70U 50" Network-Ready Professional Display is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Key Features
- \n landscape & Portrait\n 18/7 Operation\n 1920 x 1080 Resolution\n 350 nit brightness\n
- W-9 Available Upon Request
- landscape & Portrait
- 18/7 Operation
- 1920 x 1080 Resolution
- 350 nit brightness
Panasonic 50-Inch Class Network Led Display Th-50lfc70u - 50" Lcd - Wireless Lan - Ethernet
50 INCH FULL HD LED W/SPEAKERS NO TUNER
Brightness
Weight without stand
Weight with Stand
Duty Cycle
Dimensions
Native Resolution
Inputs
Sound Output
Screen Size
Monitor Configuration
Display Orientation
WiFi
Communication Port
Dimensions
Peerless
Peerless-AV SF650 Universal Flat Wall Mount for 39" to 75" Displays
Chief
Chief FUSION XCM1U X-Large Single Pole Flat Panel Ceiling Mounts For 60 - 90" Displays
ONKRON
ONKRON Mobile TV Stand with Mount Rolling TV Cart for 32” – 67” Up to 110lbs.
Chief
Chief LPAUB Large Fusion Manual Height Adjustable Mobile Cart
Chief MCSV Medium Flat Panel Ceiling Mount For 30 - 55" Displays
Peerless
Peerless AV ST660 Universal Tilt Wall Mount Fits 39 to 80" Displays
Chief PCSU Large Flat Panel Ceiling Mount For 42 - 71" Displays