LG 43UT343H0UA 43" UHD Commercial Hospitality Display
LG 43UT343H0UA 43" UHD Commercial Hospitality Display is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Key Features
- \n 3,840 x 2,160 (UHD) Resolution\n 400 Nit Brightness\n Landscape Orientation\n
- W-9 Available Upon Request
- 3,840 x 2,160 (UHD) Resolution
- 400 Nit Brightness
- Landscape Orientation
Essential Commercial TV with 4K Active HDR
4K Resolution
4K Upscaler
Public Display Mode
Commercial Swivel Stand
IR Pass Through and Control
Multi IR
Welcome screen
USB Data Cloning
Lock Mode
Weight without stand
Weight with Stand
Refresh Rate
Terms
Chief
Chief LSM1U-G Large Fusion Micro-Adjustable Fixed Wall Display Mount (TAA Compliant)
Chief
Chief LTM1U-G Fusion Micro-Adjustable Tilt Wall Mount for 37 to 63" Displays
Chief LTTU Thinstall Universal Flat Panel Tilt Wall Mount (37-63" Screens)
Chief LVS1UP ConnexSys Video Wall Portrait Mounting System with Rail
vendor-unknown
Chief PDRUB Large Flat Panel Swing Arm Wall Mount (Black)
Chief PNRIWUB Large Low-Profile In-Wall Swing Arm Mount - 22"
Chief PNRUB Large Flat Panel Swing Arm Wall Display Mount, 25" Extension (Black)
Peerless
Peerless-AV PLAV70-UNL Articulating Dual Wall Arm with Vertical Adjustment for 42" to 95" Displays
Peerless
Peerless-AV PT650 Universal Tilt Wall Mount for 37" to 75" Flat Panel Displays