LG 43SE3KD-B 43" Commercial Display
LG 43SE3KD-B 43" Commercial Display is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Key Features
- 350 cd/m² Brightness1920 x 1080 HD ResolutionWi-Fi Dongle Ready18/7 OperationPortrait & Landscape
- W-9 Available Upon Request
- 350 cd/m² Brightness
- 1920 x 1080 HD Resolution
- Wi-Fi Dongle Ready
- 18/7 Operation
- Portrait & Landscape
43" FHD, 350 nit, 2 HDMI, 1 DVI, 1 RGB, 1 RS232, 1 RJ-45 1 USB
1 IR Reciever, Landscape& Portrait, 18 hours/7day, Built-in Speakers "
Weight without stand
Display Orientation
WiFi
Communication Port
Peerless
Peerless-AV SF650 Universal Flat Wall Mount for 39" to 75" Displays
Chief
Chief FUSION XCM1U X-Large Single Pole Flat Panel Ceiling Mounts For 60 - 90" Displays
ONKRON
ONKRON Mobile TV Stand with Mount Rolling TV Cart for 32” – 67” Up to 110lbs.
Chief
Chief LPAUB Large Fusion Manual Height Adjustable Mobile Cart
Chief MCSV Medium Flat Panel Ceiling Mount For 30 - 55" Displays
Peerless
Peerless AV ST660 Universal Tilt Wall Mount Fits 39 to 80" Displays
Chief PCSU Large Flat Panel Ceiling Mount For 42 - 71" Displays