Blackmagic Design 30W Power Supply for Ultimatte Smart Remote 4 PSUPPLY-SR4/30W
Blackmagic Design 30W Power Supply for Ultimatte Smart Remote 4 PSUPPLY-SR4/30W is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Key Features
- 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz\n12 VDC, 2.5A Output\nCoaxial Connector, Center Pin Positive
- W-9 Available Upon Request
12 VDC, 2.5A Output
Coaxial Connector, Center Pin Positive
Power Supply - Smart Remote 4 30W
the 30W Power Supply for Ultimatte Smart Remote 4 from Blackmagic Design is a replacement for the power supply that ships with your Ultimatte Smart Remote 4. The power supply can be used virtually anywhere in the world, supporting 100 to 240 VAC and 50/60 Hz input power, and outputting 12 VDC with a 2.5 A rating. The DC power output cable features a coaxial connector with the center pin positive.